(+48) 607 805 122 | (+48) 609 914 575 biuro@aktra.pl

Oferta

W związku z dynamicznym rozwojem rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy osób na następujące stanowiska:

SPECJALISTY DS. SPEDYCJI

miejsce pracy: Nowy Sącz lub home office

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży transportowej lub spedycyjnej (minimum 2 lata)
  • znajomości języka niemieckiego i angielskiego
  • kreatywności i samodzielności w działaniu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizację, nadzór i bieżącą obsługę zleceń spedycyjno-transportowych, jak również pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

  • stałą, pewną pracę w prężnie rozwijającej się firmie na rynku UE
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym (w tytule „Praca – spedycja”) na adres: biuro@aktra.pl

KIEROWCA C+E w transporcie międzynarodowym

Opis stanowiska:

  • kierowca transportu międzynarodowego na plandece w pojedynczej lub podwójnej obsadzie

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia w pracy w transporcie międzynarodowym
  • karta kierowcy
  • kurs na przewóz rzeczy
  • niekaralność
  • karta do tachografu cyfrowego
  • mile widziana znajomość języka obcego
  • prawo jazdy z kodem 95

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • nowoczesny tabor
  • przyjazną atmosferę pracy

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 z późn. zmianami, tekst jednolity Dz.U. 2014 poz. 1182, 1662). Zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania.”

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę.